کندر و سقط جنین مادر باردار

خوردن کندر و سقط جنین مادر باردار کندر را در ماه چندم مصرف کند در سایت جسارت

کندر و سقط جنین,کندر سقط جنین,ایا کندر باعث سقط جنین میشود,تاثیر کندر بر سقط جنین,کندر در ماه چندم بارداری,کندر در ماه چندم بارداری خورده شود,کندر از ماه چندم بارداری,مصرف کندر در ماه چندم بارداری,خوردن کندر در ماه چندم بارداری,کندر را در ماه چندم بارداری باید خورد,خوردن کندر در ماه چندم بارداری مفید است,کندر ماه چندم بارداری,خوردن کندر در ماه چندم حاملگی,خوردن کندر از ماه چندم بارداری,مصرف کندر از ماه چندم بارداری,از ماه چندم بارداری کندر بخوریم,از ماه چندم بارداری باید کندر خورد,ماه چندم بارداری باید کندر خورد,خوردن کندر در ماه چندم حاملگی خوب است,کندر از ماه چندم,خوردن کندر از ماه چندم

خوردن کندر و سقط جنین مادر باردار کندر را در ماه چندم مصرف کند

کندر و سقط جنین,کندر سقط جنین,ایا کندر باعث سقط جنین میشود,تاثیر کندر بر سقط جنین

در این مطلب از سایت جسارت به خوردن کندر و سقط جنین مادر باردار کندر را در ماه چندم مصرف کند می پردازیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

به زنان باردار کندر بخورانید، کودک هرگاه در شکم مادر با کندر تغذیه شود دلش قوی و عقلش زیاد گردد (پیامبر گرامی اسلام (ص)). کندر (Frankincense) صمغ گیاهی است که از گونه های مختلف گیاه Boswellia به دست می آید. در طب سنتی و پزشکی اسلامی از کندر به عنوان ماده ای که اثر تقویت هوش و حافظه دارد نام برده شده است. مهم ترین جایگاه یادگیری و حافظه در مغز، هیپوکامپ است، احتمالا عصاره کندر با تاثیر بر این ناحیه موجب افزایش انتقال پیام ها و تقویت حافظه می شود. با توجه به استفاده گسترده از توصیه های طب سنتی و اسلامی در کشور، در مطالعه حاضر، وضعیت استفاده از کندر در دوران بارداری در زنان تحت پوشش مراکز بهداشتی در مانی شهرستان مشهد در سال 1386-1385 بررسی شده است.

کندر و سقط جنین

خیلی از بزرگ ترها به خانم های جوانی که باردار شده اند توصیه می کنند که کندر بخورید تا فرزندی باهوش داشته باشید ، اما بیان نمی کنند که این کندر را در چه ماه هایی می توان مصرف کرد بخوانید در این جا درباره عوارض منفی مصرف کندر در دوران بارداری صحبت می کنیم. یک متخصص طب سنتی با اشاره به اینکه طب سنتی برای زنان باردار باید‎ها و نباید‎هایی را برای داشتن فرزند سالم توصیه می‌کند، گفت: خوردن کندر تنها در ماه سوم بارداری بی‌خطر است اما در ماه‌های بعد برای جنین مضر است.